O nás

Chatová osada Lemberk leží v Českém ráji nedaleko Komárovského rybníka u vesnice Branžež. Toto místo je oblíbené především pro svojí jedinečnou polohu v přírodním ráji, který zaručuje rozmanitost vyžití volného času za každého počasí a také pro různé druhy dovolených. Je možno se slunit na břehu krásného rybníčku či trávit v parném dni ve stínu léčivých borovic nebo prozkoumat okolí, kde se nalézá velké množství skalních útvarů a jiných zajímavostí včetně několika hradů.

 

UbytováníV chatové osadě je možné ubytování v deseti dvoupatrových chatkách pro 4 - 5 osob. Také je možné postavení až 5 stanů. Toalety a sprchy s teplou vodou jsou v areálu v dosahu cca. 5 - 10m. K dispozici je také malá hospůdka s venkovním posezením. kde najdete něco k jídlu i k pití. Možnost zakoupení Pb bomby pro vaření.

Okolí

​

​Lokalita je vhodná zejména pro rodinnou rekreaci, školní výlety, turistiku, cyklo-turistiku. vzdálenost od rybníka cca 100m. V blízkosti golfový resort (1km), hrad Kost (6km), Hrad Valečov (8km), Drábské světničky (12km), zámek Humprecht (15km), hrad Trosky (28km). Prachovské skály (28km).